D21-B-5D26SC 7 pc One allium way trixie antique gray finish wood double pedestal dining table set
SKU :
Add to cart for current discounts and a shipping quote
D21-B-5D26SC 7 pc One allium way trixie antique gray finish wood double pedestal dining table set. This set includes the Table, 5 - chairs and bench. Table measures 42" x 78" (96" with 1 - 18" leaf) x 30" H. Side chairs measure 21" x 24" x 40" H. Bench measures 21" x 60" x 20" H. Some assembly required.