Homelegance 1718GY-90 7 pc Begonia gray finish wood dining table set fabric padded seats and back
Skip to product information
SKU :
1718GY-90
You Already Saved 61%
UPC: 782359710051
Online Promo: Special Price till Jan 31st
Add to cart for current discounts and a shipping quote
Homelegance 1718GY-90 7 pc Begonia gray finish wood dining table set fabric padded seats and back. This set includes the table with 6 - side chairs with fabric padded seats and backs. Table measures 42" x 72" (90" with 1 - 18" leaf) x 30" H. Side chairs measure 20" x 25" x 39.25" H. Additional chairs and Buffet also available separately. Some assembly required.